درباره آرتا وب

ما چطور به اینجا رسیدیم؟

چه مسیری را طی کردیم؟

وجه تمایز ما چیست؟

درباره آرتا وب

مسیر ما

در سال 1395 با جمعی از کارشناسان IT تصمیم گرفتیم تا وارد حیطه امنیت شبکه و وب شویم. در ابتدا با یک تیم 6 نفره شروع به کار کردیم و هدف ما جستجوی راه‌های نفوذ و امنیت سیستم‌ها بود. پس از گذشت 3 ماه ما تصمیم گرفتیم تا متدهای روز فناوری و اطلاعات را وارد صنعت کنیم. در همین سال با اضافه شدن 4 متخصص IT ما شروع به ارائه خدمات فناوری و اطلاعات نمودیم. با پشتوانه اساتید بنام دانشگاه بین الملل قزوین ما موفق شدیم تا وارد کارخانه‌های اشتهارد و بویین زهرا شویم تا بتوانیم در قالب سیستم‌های نوین فناوری و اطلاعات سبب بهبود صنعتگران شویم.

متاسفانه این گروه سال 1396 تقریبا از هم پاشید و با قرارگیری پروژه‌های تحت وب در راه ما در زمینه امنیت سایت، طراحی سایت، سئو و غیره فعالیت‌های ما بصورت فریلنسری در این زمینه‌ها آغاز شد. از همان زمان نام آرتا وب را برای تیم خود انتخاب کردیم به این امید که روزی با این اسم در کنار رقبا قرار بگیریم. بعد از فراز و فرودهای زیادی امروز شرکت آرتا وب با کادر فنی مجرب بالاخره احداث شد. ما خوشحالیم که توانستیم در این مدت بسیار طولانی تجربه و تئوری را در دنیای وب کنار هم بگذاریم تا بتوانیم بهترین نتیجه را برای کارفرمایان محقق سازیم.

چطور به اینجا رسیدیم؟

به عنوان نسل جوان فناوری اطلاعات با کوشش بسیار اعضا توانستیم خودمان مشکلات را طراحی کنیم تا راه حل آن را به صورت تجربی پیدا کنیم. با کار در کنار شرکت‌های بزرگ و پروژه‌هایی که از درجه سختی زیادی برای پیاده سازی همراه بودند در طی این سال‌ها (یعنی از سال 1396 تا کنون) توانستیم در نقطه‌ای بایستیم که برای پیاده سازی سیستم‌هایی که کارفرمایان درخواست می‌کنند، آماده باشیم.

البته وجود اساتید بسیار مجرب که درکنار ما بودند و راهنمایی‌هایشان می‌تواند دلیل اصلی و مهم رسیدن آرتا وب به این نقطه باشد. چرا که زمانی که تجربه عملی به پشتوانه تجربه علمی وارد دنیای واقعی می‌گردد تاثیر بسزایی در دریافت نتیجه دارد. چون برای هر عمل و اقدامی در سیستم‌ ما دلیل علمی وجود دارد.

چطور به اینجا رسیدیم
وجه تمایز

وجه تمایز ما

آنالیز و بروز بودن کادر فنی ما در هر لحظه شاید بهترین وجه تمایز ما باشد. چرا که مطابق با استانداردهای جهانی فناوری و اطلاعات و راه‌هایی که آزمون و خطا شدند استراتژی‌های خود را چیده و بطور کامل و علمی برای کارفرمایان تشریح خواهیم کرد.

مزیت دیگر ما همیشه تنگنای زمانی برای ارائه پروژه به کارفرمایان بوده که باعث شده در سرعت و  دقت بالا نیز به اندازه کافی محک بخوریم.

در مجموع تمامی شرکت‌ها و همکاران ما در این صنف کم و بیش دارای خصوصیات ویژه‌ای هستند اما در نهایت دریافت رضایت شماست که در اولویت قرار دارد.

مزیت ما

آنالیز حرفه‌ای

سرعت بالا

دقت بالا

قرارداد قانونی