طراحی سایت حرفه‌ای

شاید هنوز با گسترش اینترنت در زندگی روزمره برای خیلی افراد سئوال باشد که طراحی سایت چیست و چرا به آن احتیاج دارند و یا چگونه انجام می‌شود؟

ابتدا یک مقدار راجب فضای تحت وب صحبت کنیم. تقریبا کمتر کسی در جهان پیدا می‌شود که به اینترنت دسترسی نداشته باشد و برای پیدایش اکثر راه حل‌ها و پاسخ مسائل از موتورهای جستجو که در ایران گوگل مرسوم است استفاده نکند. منظور از راه حل جواب سئوال یا پاسخ به نیازی است که در ذهن تک تک ما شکل می گیرد. دلیل رونق طراحی سایت حرفه‌ای دسترسی سریعتر و کم هزینه‌تر و آسان‌تر است. فرض کنید شما به کالایی احتیاج دارید، کافیست نام آن را جستجو کنید تا فروشگاه مورد نظر خود را با خدمات مورد نیاز برای خود و قیمت مناسب پیدا کنید. حال فکر کنید این فضا وجود نداشت، شما باید به بورس این کالا می‌رفتید و یا با پر‌س‌و‌جو آن را پیدا می کردید. خوب اینکار هزینه‌های زیادی برای شما داشت که بیشترین آن زمان بود. پس دنیای وب که در بستر www یا همان world wide web کار می کند بسیار به کمک انسان آمد. بقدری این فضا گسترش یافت که حتی کارت‌های ویزیت که بیشتر در دهه 80 شمسی باب شده بود هم کنار زد. چون دیگر برای شناخت یک شرکت یا شخص نیازی به مراجغه فیزیکی و یا تماس تلفنی نبود. با جستجوی نام این شرکت یا شخص (در صورت داشتن سایت) اطلاعات برای همه آشکار می‌شد. پس امروزه برای شناخت بیشتر از جامعه ما یا سیستم کسب و کار ما داشتن یک وب سایت به امری معقول تبدیل شده است. پس شما هم بدنبال طراحی سایت حرفه‌ای برای کسب و کار خود باشید.

طراحی وب سایت
what is web design

طراحی سایت حرفه‌ای چیست؟

طراحی سایت بخش‌های متفاوتی دارد که بصورت مختصر به آن می‌پردازیم:

به صفر تا صد پیاده سازی موارد و خدماتی که شما می‌خواهید در دنیای وب نمایش داده شود چه در ظاهر (front-end) و چه باطن (back-end) طراحی سایت می‌گویند. بطور خلاصه‌ اگر پیش از پیاده‌سازی طراحان UI/UX، ظاهر وب سایت شما را بسازند و سپس طرح پیاده سازی شود، شما یک وب سایت منحصر به فرد و طراحی سایت حرفه‌ای انجام داده‌اید.

بسته به مواردی که شما می‌خواهید، مدل پیاده سازی آن متفاوت است و کارشناسان وب می‌توانند راهکارهای متفاوتی پیش روی شما بگذاراند. بسته به نوع سفارش و توان طراح ممکن است زبان برنامه نویسی و یا پلتفرم طراحی متفاوت باشد. زبان‌های رایج برنامه نویسی معمولا Django و Asp.net هستند که امروزه بسیار شناخته شده‌اند. البته cms های اختصاصی که امروزه برنامه نویسی زیادی در آن‌ها دخیل نیست نیز وجود دارند مانند وردپرس که بسیار مشهور است.

این تنها خاتمه کار نیست. بخش‌های متفاوتی بهم میپیوندند تا این طراحی شکل بگیرد. مانند طراحان گرافیگی در بخش UI و UX، متخصصان حوزه برندینگ، دیجیتال مارکتینگ، سئو و غیره که همه دست به دست هم داده تا وب سایت شما به صورت منحصر به فرد طراحی شود و نتیجه‌گرا عمل کند.

آیا شما به طراحی سایت احتیاج دارید؟

ممکن است شما دقیقا ندانید که آیا سیستم یا سازمان و یا حتی شخص شما به وب سایت احتیاج دارد یا خیر. حتی اگر احتیاج دارد راه رسیدن به نتیجه مطلوب چیست؟ اگر وب سایت نیاز ندارید در دنیای امروز که IT برای همه سوالات پاسخی دارد و در تمام سیستم‌ها که دارای اطلاعات و تکنولوژی هستند رخنه کرده، چه جوابی برای شما دارد. برای پاسخ به این سوال قطعا اطلاعات کاملی از مدل بیزینس و سیستم شما و مدل فکری شما مورد نیاز است تا بتوان راهکاری مناسب ارائه داد.

اینکه وب سایت شما با چه هدفی و با چه رویکردی در دنیای وب می‌خواهد فعالیت کند بسیار مهم است. در این زمینه همکاران ما آماده ارائه مشاوره رایگان به شما هستند تا حتی اگر مدل و سیستمی برای کار خود و یا حتی سایت خود ندارید، بهترین راهکار را به شما پیشنهاد کنند.

البته آگاه باشید که همه این صحبت‌ها قبل از آغاز پروژه شکل بگیرد و روند و راه رسیدن به نتیجه تشریح شده مشخص باشد. در اینصورت شما می‌توانید از روند کاری خود مطلع، نقاط ضعف و قوت را پیدا و راندمان تیم مورد قراردادتان را محک بزنید.

آیا شما به طراحی سایت احتیاج دارید
مراحل طراحی سایت

مراحل طراحی سایت آرتا وب

ابتدا فرم‌های درخواست طراحی سایت را برای ما تکمیل و ارسال کنید.

اگر فرم‌ها پاسخگوی نیازهای شما نبود حتما با ما تماس بگیرید.

پس از بررسی کامل فرم نهایتا تا یک هفته سایت شما برنامه ریزی شده و دموی آن تقدیم می‌گردد. پس از مشاهده دموی طراحی شده از طرف شما، در صورت تمایل قرارداد نهایی با شما عقد می گردد.

بسته به حجم کاری شما پروژه بین 3 الی 4 هفته کاری آماده شده و مبلغ آن به حجم کاری و سفارش شما بستگی دارد که ما حداقل آن‌ها را در پکیج‌ها قرار دادیم. البته این بازه زمانی برای کدنویسی سایت شما نیست. در صورت کد نویسی این بازه بین 3 تا 6 ماه متغیر می‌شود.

در صورتی که از موتورهای جستجو وارد این صفحه شدید در صفحه اصلی یا خانه ما می‌توایند تعرفه‌ها را مشاهده نمایید.

مزیت‌های آرتا وب

سرعت بالای ما در طراحی

طراحی سایت شما در حداقل زمان ممکن انجام می پذیرد.

نظم و برنامه ریزی

تمامی مراحل پیشرفت کار ارائه و روی زمان بندی اعلام شده انجام می‌شود.

قدرت تحلیل سازمان شما

با بررسی سازمان و شخصیت شما طراحی منحصر به فرد ارائه خواهیم داد.

قابل سفارشی سازی از سمت شما

ما قادریم تا دقیقا مطابق سلیقه شما سایتتان را بسازیم.